Op het I Love Beauty event zag ik voor het eerst de Skin Kiss highlighters van Makeup Revolution liggen en ik werd meteen door deze beauty’s aangetrokken. Ik had er al zo veel goede verhalen over gehoord en swatches gezien, dat ik besloot ze meteen mee te nemen. Vandaag laat ik je de Golden Lights variant zien: de warme gouden highlighter. Kijk je mee?
De highlighter zit in een mooie glanzende verpakking in dezelfde kleur als de highlighter: goud. Op deze manier zijn ze gemakkelijk uit elkaar te houden, aangezien ik zelf twee varianten heb gekocht. Daarnaast vind ik de poeder zelf er echt prachtig uit zien door het reliëf: heel erg tof gedaan.
Zodra ik de highlighter swatchte werd ik enthousiast: wat een pigment en wat een glans! Wel zag ik meteen dat ik voorzichtig moest zijn met aanbrengen: anders heb je meteen een gouden streep op je oog staan.
Valt het jullie overigens ook op bij deze foto dat de pan van de poeder echt enorm is? Het is echt een enorme verpakking, wat betekend dat je heel erg lang met deze highlighter kunt doen.
Eenmaal aangebracht op het gezicht word ik nog blijer: WAUW wat een mooie glans! Met mijn fanbrush is de highlighter mooi subtiel aan te brengen, maar zoals je kunt zien aan de swatch kun je ook zeker voor een ‘BAM’-effect gaan.
Ja, ik ben ontzettend enthousiast over deze highlighter en weet zeker dat ik hem er nog veel vaker bij ga pakken. Ik kan nu al helemaal niet meer wachten om de andere variant te proberen die ik heb gekocht!
11 Comments
Wow, die ziet er super mooi uit!!! Wow, wow, wow!!
Ja hij is echt prachtig!
Dat is grappig, want ik ben juist helemaal niet te spreken over deze higilighters Haha!
Echt? Ik vind deze zo mooi! Weet natuurlijk nog niet hoe de anderen zijn ^^
Wauw, glans heb ik nooit genoeg dus ik word hier zo blij van, heel mooi!
Precies! Haha. Highlighter is gewoon verslavend.
Wauw wat een mooie glans. Heb al zoveel highlighters maar er kan er altijd eentje bij hahaha
Haha precies! Het is echt een beauty!
Wauw wat een mooie glans. Heb al zoveel highlighters maar er kan er altijd eentje bij hahaha
Wauw, wat een prachtige highlighter! Staat je heel erg mooi. Het is echt een fijne warme tint, houd ik ontzettend van!
Liefs Iep
Ja ik ben er zo blij mee! En de pan is enorm, dus hier kan ik nog wel even mee vooruit!